Výstava Motocykl 2016 s účastí FUCHSu Tisk

FUCHS se účastnil 20. mezinárodního veletrhu motocyklů, čtyřkolek a příslušenství - Motocykl. Velká čtyřdenní show se konala od 3.- 6.3.2016 na výstavišti v pražských Holešovicích.

 
Finální ceremoniál „ceny Ď“ v Národním divadle Tisk

Jako čestní hosté se účastníme finálního ceremoniálu „ceny Ď“ v Národním divadle - FUCHS OIL patří mezi dvacet nejbližších podporovatelů této ojedinělé akce, která je výrazem důstojného poděkování mecenášům a dobrodincům.

Se všemi nominovanými se těšíme na neopakovatelnou atmosféru ceny Ď 2016 a vážíme si toho, že se můžeme podílet na rozměru této energií nabité a inspirativní akce.

Společnost Fuchs dbá o kontinuální vzdělávání a informování

Technik průmyslové sekce maziv Ing. Richard Boř se v těchto dnech účastní mezinárodní profesní konference Cassida Technical Telcom Round a technik automotivní sekce maziv Ing. Pavel Brož zastupuje naší společnost na pravidelném odborném semináři Global OEM Meeting v Mannheimu.

Novinky a informace z obou setkání se pak stanou tématem letních školení našich obchodně technických zástupců a následně budou informováni i naši zákazníci .

 
Společnost FUCHS oslavila 25. výročí působení v České republice Tisk

9. června 2016 se na zámku v Liblicích uskutečnilo setkání u příležitosti 25. výročí působení naší společnosti na českém trhu. Měli jsme tak možnost setkat se s kolegy z koncernu FUCHS Petrolub SE v čele s panem Stefanem Fuchsem, vnukem zakladatele mezinárodního koncernu, dnes největšího nezávislého producenta maziv na světě. Dalšími našimi hosty byli ředitelé evropských dceřiných společností koncernu z Rakouska, Slovenska, Maďarska, Polska a Ukrajiny a v neposlední řadě hosté z řad našich významných zákazníků, kterým tímto děkujeme, že pozvání přijali a jubileum s námi oslavili.

Rovněž proběhlo setkání vedení koncernu s naším obchodně-technickým týmem, při kterém byly prezentovány některé naše zajímavé obchodní projekty.

Celým slavnostním večerem nás provázel swingový orchestr Jana Smigmatora a ukázky z muzikálu Romeo a Julie, které uvedl hudební skladatel Zdeněk Barták.