Home arrow Aktuality arrow Tradice, která přináší úspěchy
Tradice, která přináší úspěchy Tisk

Sportovní sezóna Mezinárodního mistrovství České republiky v motokrosu Buksa/Ados 2016 se opět konala s podporou společnosti FUCHS Oil. Český seriál, který se už pátou sezonu jede pod křídly promotéra společnosti Richarda Gironiho, ukázal, že i ročník 2016 se povedl a kvalitní jezdecká účast ve všech vypsaných třídách toho byla důkazem. Není tajemstvím, že díky podpoře tradičních partnerů českého MX se podařilo uspořádat jeden z nejkvalitnějších evropských seriálů v královské motocyklové disciplíně motokrosu.

Společnost FUCHS svými produkty Silkolene zásadně podpořila české závodníky a to především v juniorských třídách. Kvalitní seriál s kvalitními jezdci díky tomu měl i velmi kvalitní materiální podporu.
Český motokros je v současné době na vzestupu a společnost FUCHS se svými produkty má na tomto trendu lví podíl. Je velice příjemné konstatovat, že motokrosová sezona 2017 bude opět připravována s pomocí FUCHS.


V roce 2016 se také mohl chlubit podporou produkty Silkolene i český reprezentant v disciplíně supermoto Milan Sitnianský. Tento jezdec v seriálu Mistrovství Evropy dojel na úžasném druhém místě a v nejprestižnější týmové soutěži tj. Mistrovství světa národů družstev byl členem stříbrného českého týmu.

 
< Předch.   Další >