Home arrow Aktuality
Aktuality


Tradice, která přináší úspěchy
Čtvrtek, 16 únor 2017

Sportovní sezóna Mezinárodního mistrovství České republiky v motokrosu Buksa/Ados 2016 se opět konala s podporou společnosti FUCHS Oil. Český seriál, který se už pátou sezonu jede pod křídly promotéra společnosti Richarda Gironiho, ukázal, že i ročník 2016 se povedl a kvalitní jezdecká účast ve všech vypsaných třídách toho byla důkazem. Není tajemstvím, že díky podpoře tradičních partnerů českého MX se podařilo uspořádat jeden z nejkvalitnějších evropských seriálů v královské motocyklové disciplíně motokrosu.

Společnost FUCHS svými produkty Silkolene zásadně podpořila české závodníky a to především v juniorských třídách. Kvalitní seriál s kvalitními jezdci díky tomu měl i velmi kvalitní materiální podporu.
Český motokros je v současné době na vzestupu a společnost FUCHS se svými produkty má na tomto trendu lví podíl. Je velice příjemné konstatovat, že motokrosová sezona 2017 bude opět připravována s pomocí FUCHS.


V roce 2016 se také mohl chlubit podporou produkty Silkolene i český reprezentant v disciplíně supermoto Milan Sitnianský. Tento jezdec v seriálu Mistrovství Evropy dojel na úžasném druhém místě a v nejprestižnější týmové soutěži tj. Mistrovství světa národů družstev byl členem stříbrného českého týmu.

 
MČR v OFF ROAD TRIALU
Neděle, 18 září 2016

16. – 17.09. se konalo MČR v OFF ROAD TRIALU (Jihlava, Pístovské mokřady – bývalý vojenský areál):

Akce se účastnilo cca 100 posádek, kdy se vítězem celého závodu stala námi podporovaná stáj – Marek Vodrážka (Fuchs Oil Team). Celá událost byla podpořena i ochránci přírody a navštívilo ji přibližně 2.000 diváků denně.

 
Výstava Motocykl 2016 s účastí FUCHSu
Pátek, 24 červen 2016

FUCHS se účastnil 20. mezinárodního veletrhu motocyklů, čtyřkolek a příslušenství - Motocykl. Velká čtyřdenní show se konala od 3.- 6.3.2016 na výstavišti v pražských Holešovicích.

 
Memoriál Luboše Tomíčka na ploché dráze Praha, Markéta 19.9.2016.
Úterý, 20 září 2016

Výsledky:

1. Ljung (Švédsko) 9 b., 2. Milík (Česká republika) 8 b., 3. Kůs (Česká republika) 7 b. Pěkný úspěch dvou českých jezdců - členů našeho FUCHS Silkolene speedway teamu. Gratulujeme a přejeme hodně dalších úspěšných závodů.

 
<< Začátek < Předchozí 1 Následující > Konec >>

Výsledky 1 - 4 z 4