Home arrow Aktuality
Aktuality


Fuchs Oil autocross Nová Paka
Čtvrtek, 07 červenec 2016

S našimi zákazníky jsme se i v letošním roce setkali v novopackém areálu Štikovské rokle na legendární akci Fuchs Oil autocross Nová Paka, Fia Mistrovství Evropy.

Jsme rádi, že se v roce, kdy naše společnost slaví 25 let působení na trhu, můžeme opět stát partnery mnoha sportovních akcí a podpořit závodníky nejen v automobilovém a motorkářském sportu.

Štikovská rokle je jedna z nejhezčích zároveň nejobtížnějších tratí Evropy a je tak „lákadlem“ nejen pro závodníky ale i návštěvníky a fanoušky tohoto krásného sportu. V letošním roce bylo přihlášeno 131 jezdců z celé Evropy a bylo se opravdu na co dívat.

 
Finální ceremoniál „ceny Ď“ v Národním divadle
Čtvrtek, 23 červen 2016

Jako čestní hosté se účastníme finálního ceremoniálu „ceny Ď“ v Národním divadle - FUCHS OIL patří mezi dvacet nejbližších podporovatelů této ojedinělé akce, která je výrazem důstojného poděkování mecenášům a dobrodincům.

Se všemi nominovanými se těšíme na neopakovatelnou atmosféru ceny Ď 2016 a vážíme si toho, že se můžeme podílet na rozměru této energií nabité a inspirativní akce.

Společnost Fuchs dbá o kontinuální vzdělávání a informování

Technik průmyslové sekce maziv Ing. Richard Boř se v těchto dnech účastní mezinárodní profesní konference Cassida Technical Telcom Round a technik automotivní sekce maziv Ing. Pavel Brož zastupuje naší společnost na pravidelném odborném semináři Global OEM Meeting v Mannheimu.

Novinky a informace z obou setkání se pak stanou tématem letních školení našich obchodně technických zástupců a následně budou informováni i naši zákazníci .

 
Společnost FUCHS oslavila 25. výročí působení v České republice
Pátek, 10 červen 2016

9. června 2016 se na zámku v Liblicích uskutečnilo setkání u příležitosti 25. výročí působení naší společnosti na českém trhu. Měli jsme tak možnost setkat se s kolegy z koncernu FUCHS Petrolub SE v čele s panem Stefanem Fuchsem, vnukem zakladatele mezinárodního koncernu, dnes největšího nezávislého producenta maziv na světě. Dalšími našimi hosty byli ředitelé evropských dceřiných společností koncernu z Rakouska, Slovenska, Maďarska, Polska a Ukrajiny a v neposlední řadě hosté z řad našich významných zákazníků, kterým tímto děkujeme, že pozvání přijali a jubileum s námi oslavili.

Rovněž proběhlo setkání vedení koncernu s naším obchodně-technickým týmem, při kterém byly prezentovány některé naše zajímavé obchodní projekty.

Celým slavnostním večerem nás provázel swingový orchestr Jana Smigmatora a ukázky z muzikálu Romeo a Julie, které uvedl hudební skladatel Zdeněk Barták.

 
<< Začátek < Předchozí 1 Následující > Konec >>

Výsledky 1 - 3 z 3