Home arrow Aktuality
Aktuality


Mezinárodní strojírenský veletrh na Výstavišti v Brně
Pondělí, 03 říjen 2016

Tým FUCHS OIL je připraven přivítat Vás na Mezinárodním strojírenském veletrhu na Výstavišti v Brně ve dnech 3.10 až 7.10. 2016.

Najdete nás v samostatném stánku č. 011 na volné ploše P.

Těšíme se na Vás.

 
Memoriál Luboše Tomíčka na ploché dráze Praha, Markéta 19.9.2016.
Úterý, 20 září 2016

Výsledky:

1. Ljung (Švédsko) 9 b., 2. Milík (Česká republika) 8 b., 3. Kůs (Česká republika) 7 b. Pěkný úspěch dvou českých jezdců - členů našeho FUCHS Silkolene speedway teamu. Gratulujeme a přejeme hodně dalších úspěšných závodů.

 
Finální ceremoniál „ceny Ď“ v Národním divadle
Čtvrtek, 23 červen 2016

Jako čestní hosté se účastníme finálního ceremoniálu „ceny Ď“ v Národním divadle - FUCHS OIL patří mezi dvacet nejbližších podporovatelů této ojedinělé akce, která je výrazem důstojného poděkování mecenášům a dobrodincům.

Se všemi nominovanými se těšíme na neopakovatelnou atmosféru ceny Ď 2016 a vážíme si toho, že se můžeme podílet na rozměru této energií nabité a inspirativní akce.

Společnost Fuchs dbá o kontinuální vzdělávání a informování

Technik průmyslové sekce maziv Ing. Richard Boř se v těchto dnech účastní mezinárodní profesní konference Cassida Technical Telcom Round a technik automotivní sekce maziv Ing. Pavel Brož zastupuje naší společnost na pravidelném odborném semináři Global OEM Meeting v Mannheimu.

Novinky a informace z obou setkání se pak stanou tématem letních školení našich obchodně technických zástupců a následně budou informováni i naši zákazníci .

 
Společnost FUCHS oslavila 25. výročí působení v České republice
Pátek, 10 červen 2016

9. června 2016 se na zámku v Liblicích uskutečnilo setkání u příležitosti 25. výročí působení naší společnosti na českém trhu. Měli jsme tak možnost setkat se s kolegy z koncernu FUCHS Petrolub SE v čele s panem Stefanem Fuchsem, vnukem zakladatele mezinárodního koncernu, dnes největšího nezávislého producenta maziv na světě. Dalšími našimi hosty byli ředitelé evropských dceřiných společností koncernu z Rakouska, Slovenska, Maďarska, Polska a Ukrajiny a v neposlední řadě hosté z řad našich významných zákazníků, kterým tímto děkujeme, že pozvání přijali a jubileum s námi oslavili.

Rovněž proběhlo setkání vedení koncernu s naším obchodně-technickým týmem, při kterém byly prezentovány některé naše zajímavé obchodní projekty.

Celým slavnostním večerem nás provázel swingový orchestr Jana Smigmatora a ukázky z muzikálu Romeo a Julie, které uvedl hudební skladatel Zdeněk Barták.

 
<< Začátek < Předchozí 1 Následující > Konec >>

Výsledky 1 - 4 z 4