Aktuality

Nyní i vy můžete po cestách potkat nový kamion FUCHS, který zajišťuje přepravu produktů FUCHS k zákazníkům ještě lépe, rychleji a bezpečněji. Vaše objednané zboží doručíme včas.

Do práce na kole (DPNK) je celostátní týmovou soutěží, jejíž šestý ročník proběhne v květnu 2016 ve více než pětadvaceti městech po celé České republice. Do soutěže se hlásí firemní týmy, které pravidelně během května s kolegy dojíždí do práce na kole. Záměrem projektu je motivovat co nejvíce lidí, aby se naučili používat jízdní kolo jako pravidelný dopravní prostředek po městě a zlepšit si tak nejen kondici, náladu a možná i vztahy s kolegy, ale společně tak přispět k čistšímu ovzduší a celkově příjemnějším, bezpečnějším a zdravějším městům, kde žijí a pracují.

Náš firemní tým používá pro provoz a údržbu svých jízdních kol oleje a maziva FUCHS!

Vyzkoušejte je i Vy.

10. ročník FUCHS TRAKTORIÁDY letos přilákal 2600 diváků. Startovalo 50 jezdců v kategoriích malotraktory s pohonem jedné nápravy, malotraktory s pohonem obou náprav, traktory tovární výroby do roku 1970 + od roku 1971 a v kategorii ženy letos odstartovalo šest odvážných závodnic.

Volná pozice

FUCHS OIL CORPORATION (CZ) hledá do svého teamu nové obchodně-technické zástupce pro prodej motorových a průmyslových olejů a maziv. V případě Vašeho zájmu zašlete strukturovaný životopis na e-mail: fuchs.praha@fuchs-oil.cz.

Výstava Motocykl 2016 s účastí FUCHSu

FUCHS se účastnil 20. mezinárodního veletrhu motocyklů, čtyřkolek a příslušenství - Motocykl. Velká čtyřdenní show se konala od 3.- 6.3.2016 na výstavišti v pražských Holešovicích.

FUCHS se připravuje na oslavu 25. let výročí, která se bude konat ve čtvrtek 9. června na zámku v Liblicích

Slavnostním večerem nás budou provázet písně Franka Sinatry v podání Jan Smigmátora a jeho bandu. Těšit se můžeme také na nejpoutavější pasáže z romantického muzikálu Romeo a Julie skladatele Zdeňka Bartáka.